fbpx
Site Overlay

Ką žinoti planuojant vestuvių fotosesiją

Patarimai vestuvių fotosesijai. Kaip surasti geriausią fotografą vestuvėms

Keletas mano patarimų apie tai, kas svarbu planuojant vestuvių fotosesiją

Puikiai žinau, kad visos poros tikisi išskirtinių vestuvių fotosesijos nuotraukų. Tačiau, kad rezultatas būtų pasiektas toks, kokio tikėjotės, yra labai svarbu viską detaliai suplanuoti. Todėl renkantis vestuvių fotografą ir derinant visas detales būtinai numatykite tam laiko.

Šiame įraše pasidalinsiu savo įžvalgomis, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

Paieškas pradėkite iš anksto, kad būtų surastas pats tinkamiausias vestuvių fotografas šventei

Tai vienas iš esminių dalykų, kurių nereikėtų palikti paskutinei akimirkai. Dažnai jaunavedžiai per skubėjimą, darbų gausą, vestuvių fotografo paieškas atideda paskutinei minutei – likus mėnesiui ar net kelioms savaitėms iki šventės.

Mano patarimas jums – pradėkite ieškoti vestuvių fotografo likus ne mažiau nei 6 mėnesiams iki jūsų šventės. Neskubėdami peržiūrėkite fotografų interneto svetaines, įvertinkite pateiktus nuotraukų pavyzdžius. Taip pat pasiteiraukite savo draugų ir kolegų – galbūt jie turi ką rekomenduoti.

Delsiant jūsų vestuvių fotografą gali rezervuoti kiti. Kuo anksčiau surasite fotografą vestuvėms, tuo daugiau laiko turėsite fotosesijos suplanavimui iki mažiausių smulkmenų. Tinkamai pasiruošus iš anksto – rezultatai visada būna puikūs!

Kaip išsirinkti vestuvių fotografą iš pasiūlymų gausos

Kiekvienas vestuvių fotografas turi savo stilių. Įvertinkite ar jums patinka fotografo darbų pavyzdžiai. Tai, koks stilius vyrauja fotografo darbuose, atsispindės ir jūsų vestuvių fotosesijos nuotraukose.

Jei turite išsirinkę keletą variantų ir negalite apsispręsti, kurį vestuvių fotografą pasirinkti – pabandykite pasidaryti priešvestuvinę fotosesiją. Tai leis gyvai pabendrauti su fotografu, matysite ar sutampa požiūris, galiausiai, suprasite ar lengvai atsipalaiduojate jam fotografuojant.

Dar vienas patarimas – nesirinkite vestuvių fotografo vien tik pagal kainą.

Vestuvių fotografas išsirinktas. Kas toliau?

Detalių derinimas. Labai svarbu iš anksto aptarti šventės eigą, numatyti fotosesijos vietas (visada turėkite variantą, ką darysite, jei šventės dieną lis lietus) bei kitas detales.

Planuojant fotosesijos vietas, prisiminkite, kad vestuvių dieną greičiausiai turėsite gana limituotą laiką. Nesistenkite aprėpti kuo daugiau. Važiuodami į skirtingas vietas sugaišite daug brangaus laiko ir turėsite mažiau nuotraukų. Vestuvių fotografavimas neturi virsti maratonu.

Svarbiausia, nusimatyti pagrindinės fotosesijos vietą ir alternatyvą, jei dėl tam tikrų priežasčių vestuvių dieną negalėsite ten fotografuotis (pavyzdžiui, lis lietus).

Jei turite keletą patinkančių vietų, pasitarkite su fotografu. Jis įvertins ir padės išsirinkti, kur geriausia fotografuotis. Įprastai patys vestuvių fotografai žino vietas, kur geriausia fotografuotis.

Jei matote, kad turėsite daugiau laiko, galite nusimatyti keletą papildomų vietų fotosesijai (jei jos nėra labai toli nuo pagrindinės). Bet kaip ir minėjau, šiems objektams nereikėtų skirti daug dėmesio. Važinėjant iš vienos vietos į kitą jūs tik sugaišite laiką ir pavargsite.

Drąsiai papasakokite, ko jūs tikitės

Fotografas nėra ekstrasensas ir neatspės jūsų norų. Vestuvių fotografas tinkamai išpildys jūsų norus tik tada, jei bendraudami papasakosite, ko tikitės iš būsimos vestuvių fotosesijos. Kada tiksliai žinomi lūkesčiai yra žymiai paprasčiau juos vizualizuoti ir pasiekti rezultatą tokį, kokio jūs tikėjotės.

Linkiu sėkmingų paieškų ir gražios vestuvių fotosesijos.

Plačiau apie vestuvių fotografavimą, fotosesijos kainas ir mano nuotraukų pavyzdžius rasite skiltyje Vestuvių fotosesija.

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes