fbpx
Site Overlay

Vestuvių fotografavimas visoje Lietuvoje

fotografas siauliuose

Labas! Esu fotografė Sigita. Vestuves fotografuoju jau 8 metus.

Tikiu, kad mano sukauptos žinios ir kūrybiškumas padės tinkamai įamžinti jūsų vestuvių akimirkas, o galutinis rezultatas viršys lūkesčius.

Jei ieškote netradicinių sprendimų, padėsiu įgyvendinti ką nors nepaprasto. Man patinka iššūkiai, tad jei esate drąsūs eksperimentuoti, mielai padėsiu.

Vestuvių fotografavimas visoje Lietuvoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vestuvių fotografavimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Mūsų šalis yra maža, tad nėra svarbu kur vyks jūsų vestuvių šventė – mielai atvyksiu įamžinti gražiausių jos akimirkų.

Taip. Manau sutartis yra reikalinga abiem pusėms. Tiek aš, tiek jūs jausitės saugesni turėdami sutartį, kurioje detaliai aprašytos paslaugų teikimo sąlygos, atiduodamų nuotraukų kiekis, parengimo terminai ir kitos vestuvių fotografavimo sąlygos.

Vietos pasirinkimas iš esmės priklauso nuo jūsų pomėgių bei kokio stiliaus vestuvių nuotraukų norėsite. Pavyzdžiui, vienos poros nori fotografuotis gamtoje, kitos prioritetą teikia urbanistiniam stiliui.

Renkantis lokaciją, pats svarbiausias dalykas yra jos tinkamumas: patogus priėjimas, ar nėra daug pašalinių objektų, kurių norite išvengti, kad nesimatytų nuotraukose ir pan.

Savo klientams visada padedu surasti ir išsirinkti tinkamiausias vietas vestuvių fotosesijai. Kad viskas pavyktų puikiai, aš iš anksto numatau kur bus fotografuoja, kokius kadrus darysime.

Mano nuomone, svarbiau už lokacijos pasirinkimą yra tikslus vestuvių fotosesijos suplanavimas. Kada viskas yra suderinta iki smulkmenų vestuvių fotografavimas visada praeina sklandžiai.

Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto, kuri norite skirti vestuvių fotografui. Ilgametė mano patirtis parodė, kad idealiausia vestuvių fotosesijai skirti bent apie 5 val.

Žinoma, jei jūs norite įamžinti visą savo vestuvių dieną – nuo pasiruošimo akimirkų iki vėlaus vakaro šokių, tada galite samdyti mane ir visai dienai. Taip turėsite žymiai daugiau nuotraukų ir visos svarbiausios akimirkos bus įamžintos.

5 val. vestuvių fotografavimas kainuoja 550 €.

Trumpesnės vestuvių fotosesijos kaina 125 €/val. Ilgesnio nei 5 val. fotografavimo kaina derinama individualiai.

Taip pat noriu pabrėžti, kad užsakant mano paslaugas iš anksto (likus bent 4 mėn. iki šventės dienos) suteiksiu papildomą 10% nuolaidą.

Fotografuodama vestuves 5 valandas (standartinis rekomenduojamas vestuvių fotografavimo laikas) įprastai atiduodu iki 200 pilnai sutvarkytų nuotraukų.

Jei vestuvių fotografavimas yra ilgesnis ar trumpesnis, atitinkamai nuotraukų skaičius kinta. Tiksliai žinodama, kiek laiko reikės mano paslaugų, jums nuodysiu, kiek nuotraukų galite tikėtis.

Nuotraukų parengimo terminus nurodau vestuvių fotografavimo sutartyje ir griežtai jo laikausi. Įprastai vestuvių nuotraukas parengiu per 3-6 savaites.

Neatiduodu nekokybiškų, nesutvarkytų nuotraukų. Jūs gausite tik pilnai parengtas, retušuotas vestuvių nuotraukas.

Taip. Fotografą klientai renkasi pagal pateiktų nuotraukų pavyzdžius, todėl fotosesijos nuotraukas (dažniausiai apie 10-15 geriausių kadrų) talpinu savo interneto svetainėje, facebook ir instagram paskyrose.

Yra galimybė neviešinti jūsų nuotraukų, tačiau tokiu atveju vestuvių fotografavimas kainuos brangiau.

Jei pasirinktas vestuvių fotosesijos stilius reikalauja dekoracijų, galiu jomis pasirūpinti. Viskas priklauso nuo jūsų norų. Mano dekoracijos fotosesijoms >

Tokiu atveju kviečiu pasipraktikuoti. Prieš vestuves visada galima surengti mini “Love Story” tipo fotosesiją, kurioje susipažinsime, pasipraktikuosime, patarsiu ką reikia daryti ir ko vengti. Šiek tiek praktikos prieš vestuves leis jaustis žymiai drąsiau vestuvių metu.

Kontaktai

Jei jums reikalingas kokybiškas vestuvinės fotosesijos įamžinimas – susisiekite su manimi:

Telefonu: +370 675 89392

El. paštu: sigita.sakalaite@gmail.com

Mielai atsakysiu į visus rūpimus klausimus.

vestuvių fotosesija vilniuje
© 2023 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes