fbpx
Site Overlay

Nėštukės fotosesija

Didžiausi sveikinimai! Tu laukiesi – ir tai yra nuostabu. Aš puikiai žinau tą jausmą, kai šalia tavo širdies plaka maža širdutė, o žaismingi spyriai primena – Tu ne viena.

Laukimo momentas yra magiškas, kupinas jaudulio, naujų potyrių. Ir šį momentą su malonumu įamžinsiu.

Kada tinkamiausias laikas nėščiosios fotosesijai

Iš patirties galiu pasakyti, kad trečio trimestro pradžia (maždaug apie 26 nėštumo savaitę) yra pats idealiausias laikas planuoti nėštukės fotosesiją. Šiuo metu tavo pilvukas jau pakankamai gerai matosi, bet vis dar neturėtų būti sunku judėti. Žinoma, siūlau į situaciją žiūrėti individualiai.

Nėščiosios fotosesija studijoje

Jei gyvenate Šiauliuose ar turite galimybę atvykti, kviečiu jus nėštukės fotosesijai mano studijoje. Fotostudijoje turiu visus reikiamus rekvizitus, kad būtų sukurta jauki aplinka tokio tipo fotosesijai.

Studijoje yra persirengimo erdvė, didelis veidrodis. Fotosesijos metu galima patogiai persirengti, atsikvėpti, išgerti arbatos ar užkasti.

Ieškančioms netradicinių sprendimų, esu pasirengusį įgyvendinti ką nors nepaprasto. Man patinka iššūkiai, tad jei esi drąsi eksperimentuoti, mielai tau padėsiu.

Neturint galimybės atvykti į mano studiją (jei gyvenate tolimesniame mieste, pavyzdžiui, Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje), fotostudiją galima išsinuomoti mieste, kuriame gyvenate arba rengti nėščiosios fotosesiją namuose ar gamtoje.

Nėščiosios fotosesija jūsų namuose arba gamtoje

Namai, tai vieta, kur jaučiamės patogiausiai. Pasirinkus nėščiosios fotosesiją savuose namuose, padėsiu paruošti vietą fotosesijai, pasirūpinsiu rekvizitais, atsivešiu apšvietimą ir kitą įrangą, kad nėštukės fotosesija namuose būtų tokia pati kaip ir fotosesija studijoje.

Šiltuoju metų laiku rekomenduoju laukimo fotosesiją daryti gamtoje. Tai gali būti tiek mūsų gražusis pajūris, tiek vaizdinga vieta pasirinktame mieste ar šalia jo. Žydinti gamta, daug spalvų ir šviesos – kas gali būti idealiau?

Taip pat galima daryti kombinuotą nėščiosios fotosesiją – dalį laiko praleisti studijoje, o dalį gamtoje. Taip turėsite įvairesnių nuotraukų, kurios papildys šeimos albumą.

Viena ar su vyru?

Tikrai skatinu bent keletą kadrų pasidaryti dalyvaujant ir vyrui. Fotosesijoje taip pat gali dalyvauti ir vaikai, o galbūt norėsite pasikviesti savo mamą. Svarbiausia noras fotografuotis. Kitu atveju, rezultatas nebus geras.

Nėščiosios fotosesijos kaina nepriklauso nuo dalyvių skaičiaus, tad jei norite, galite pasikviesti artimiausius žmones.

Pasiruošimas nėštukės fotosesijai

Kaip ir planuojant bet kurią kitą fotosesiją, taip ir prieš nėščiosios fotosesiją, pirmiausią noriu susipažinti ir pabendrauti.

Pokalbio metu aptarsime nėščiosios fotosesijos idėjas, kas jums patinka, kokį stilių mėgstate, kokius drabužius ir aksesuarus rinktis, suderinsime fotosesijos vietą ir kitas detales.

Mano svarbiausias patarimas – drąsiai išsakykite savo norus. Tiksliai žinodama lūkesčius galėsiu pasirūpinti, kad jūsų norai būtų vizualizuoti, o pasiektas rezultatas – toks, kokio tikėjotės.

Nėščiosios fotosesijos kaina

Nėštukės fotosesijos kaina:

  • 1 val. nėščiosios fotosesijos kaina: 80 € (nuotraukų skaičius: iki 25)

Fotografavimo vieta: mano studija Šiauliuose arba kita pasirinkta vieta (jūsų namuose ar gamtoje).

Jei norite ilgesnės ar trumpesnės fotosesijos, kainą suderinsime individualiai.

Itin atsakingai žiūriu į nuotraukų atrinkimą bei retušavimą

Po fotosesijos atrinksiu ir pilnai sutvarkysiu gražiausias laukimo fotosesijos nuotraukas. Aukštos kokybės, spausdinimui tinkamas nėščiosios fotosesijos nuotraukas pateikiu įrašytas į USB atminties raktą (arba galiu persiųsti internetu, jei neturite galimybės atsiimti).

Fotosesijos nuotraukas parengsiu per 4 savaites.

Neatiduodu nekokybiškų, nesutvarkytų nuotraukų. Jūs gausite tik pilnai parengtas nuotraukas.

Visoms nėštukėms, užsisakančioms fotosesiją, suteiksiu 30% nuolaidą jūsų šeimos fotosesijai.

 

NĖŠČIOSIOS FOTOSESIJOS PAVYZDŽIAI

 

APIE MANE

nėščiosios fotosesija

Labas! Esu fotografė Sigita.

Man patinka fotografuoti emocijas. Juokas, ašaros, drovus žvilgsnis, mylinčios akys, jaudulio kupinos sekundės. Matant visa tai, gimsta įkvėpimas.

Esu baigusi audiovizualinio meno studijas. Aktyviai fotografuoju jau 8 metus.

Siekiu, kad mano sukauptos žinios, įgūdžiai ir kūrybiškumas padėtų tinkamai įamžinti jūsų ypatingas progas, o galutinis rezultatas viršytų lūkesčius.

Jei jums reikalinga išskirtinė nėščiosios fotosesija – susisiekite su manimi:

Telefonu: +370 675 89392

El. paštu: sigita.sakalaite@gmail.com

Nėštukių fotosesijas rengiu visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose).

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes