fbpx
Site Overlay

Krikštynų fotosesijos

krikstynu fotografas krikstynu fotosesijos

Krikštynų fotosesija nuostabios Jūsų mažylio šventės įamžinimui

Krikštynos yra viena svarbiausių švenčių mažo vaikučio gyvenime bei jaudinanti akimirka artimiesiems. Mielos krikštynų fotosesijos nuotraukos primins šią ypatingą dieną.

Krikštynų fotosesija – tai pačios netikėčiausios užfiksuotos emocijos: nerimas ir jaudulys pasiruošimo metu, džiaugsmas ir palaima po krikštynų ceremonijos bei nuotaikingos emocijos šventės metu. Su malonumu įamžinsiu visas šias akimirkas.

Puikiai žinau visą krikštynų eigą, galiu tinkamai perteikti ceremonijos jausmus ir nuotaiką. Fotografuojant kadrų neskaičiuoju. Man svarbiausia – užfiksuoti gražiausias krikštynų šventės akimirkas.

Krikštynas fotografuoju visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kiti miestai).

Krikštynų fotosesija – svarbiausia tinkamas pasiruošimas

Kaip ir planuojant bet kurią kitą fotosesiją, taip ir prieš krikštynų fotosesiją, pirmiausią noriu susipažinti ir pabendrauti.

Pokalbio metu aptarsime krikštynų fotosesijos idėjas, kas jums patinka, suderinsime fotosesijos detales: vietą, laiką ir kitus fotosesijos akcentus. Padėsiu jums, kad krikštynų fotosesija pavyktų puikiai!

Mano svarbiausias patarimas – drąsiai išsakykite savo norus. Tiksliai žinodama lūkesčius galėsiu pasirūpinti, kad jūsų norai būtų vizualizuoti, o pasiektas rezultatas – toks, kokio tikėjotės.

Krikštynų fotosesijos eiga

Įprastai krikštynų fotografavimas apima pasiruošimą šventei (vaikučio rengimas, fotosesija namuose), vėliau fotografavimas bažnyčioje, o po ceremonijos krikštynų fotosesija tęsiama suplanuotoje vietoje (gamtoje ar kitoje vietoje).

Visą šį procesą galima ir sutrumpinti (apsiriboti tik krikštynų fotosesija ceremonijos metu). Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Krikštynų fotosesijos kaina ir detalės

Įprasta krikštynų fotosesijos kaina – 250 €. Užsakant paslaugas iš anksto (likus bent 4 mėn. iki šventės dienos) suteiksiu 10% nuolaidą.

Fotografavimo trukmė iki 3 val.

Jei norite ilgesnės ar trumpesnės fotosesijos, kainą suderinsime individualiai.

Itin atsakingai žiūriu į nuotraukų atrinkimą bei retušavimą

Po fotosesijos atrinksiu ir pilnai sutvarkysiu iki 100 fotosesijos nuotraukų. Aukštos kokybės, spausdinimui tinkamas krikštynų fotosesijos nuotraukas pateikiu įrašytas į USB atminties raktą (arba galiu persiųsti internetu, jei neturite galimybės atsiimti).

Krikštynų fotosesijos nuotraukas parengsiu per 2-4 savaites.

Neatiduodu nekokybiškų, nesutvarkytų nuotraukų. Jūs gausite tik pilnai parengtas nuotraukas.

 

Dėl krikštynų fotosesijos susisiekite:

Telefonu: +370 675 89392

El. paštu: sigita.sakalaite@gmail.com

Mielai atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Gražios dienos!

 

KRIKŠTYNŲ FOTOSESIJOS AKIMIRKOS

APIE MANE

krikstynu fotografe

Labas! Esu Sigita, krikštynų fotografė.

Man patinka fotografuoti emocijas. Juokas, ašaros, drovus žvilgsnis, mylinčios akys, jaudulio kupinos sekundės. Matant visa tai, gimsta įkvėpimas.

Esu baigusi audiovizualinio meno studijas. Aktyviai fotografuoju jau 8 metus.

Siekiu, kad mano sukauptos žinios, įgūdžiai ir kūrybiškumas padėtų tinkamai įamžinti jūsų ypatingas progas, o galutinis rezultatas viršytų lūkesčius.

Jei jums reikalingas patikimas krikštynų fotografas – susisiekite su manimi:

Telefonu: +370 675 89392

El. paštu: sigita.sakalaite@gmail.com

Krikštynų fotografavimas visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose).

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes