fbpx
Site Overlay

Asmeninės fotosesijos

asmenines fotosesijos fotostudijoje šiauliuose vilniuje kaune klaipėdoje

Asmeninė fotosesija studijoje ar kitoje pasirinktoje vietoje – tai smagi pramoga, puikios emocijos, žaismingai praleista diena ir nepakartojami prisiminimai.

Asmeninės fotosesijos gamtoje, mieste, pajūryje

Pasirinkite savo mėgstamą asmeninės fotosesijos stilių – miesto ritmas, gamtos apsuptis, romantiška istorija, paslaptinga fantazija, hobis ar asmeninė fotosesija su mylimu augintiniu. Taip kaip jums patinka!

Nebijoke improvizuoti. Netikėtumo momentas visada suteikia papildomo žavesio ir įsimintinumo. Nesijaudinkite, jei nežinote kaip pozuoti prieš kamerą – mielai patarsiu, padėsiu sukurti įdomias pozas.

Dirbu visoje Lietuvoje, tad jei jums reikia išskirtinės asmeninės fotosesijos – susisiekite su manimi.

Asmeninė fotosesija studijoje

Jei gyvenate Šiauliuose ar turite galimybę atvykti, kviečiu asmeninei fotosesijai mano studijoje. Studiją galiu lengvai transformuoti ir pritaikyti įvairaus tipo fotosesijoms.

Ieškantiems netradicinių sprendimų, esu pasirengusį įgyvendinti ką nors nepaprasto. Man patinka iššūkiai, tad jei esate drąsūs eksperimentuoti, mielai padėsiu.

Neturint galimybės atvykti į mano studiją (jei gyvenate tolimesniame mieste, pavyzdžiui, Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje), fotostudiją galima išsinuomoti mieste, kuriame gyvenate arba rengti gamtoje.

Pasiruošimas asmeninei fotosesijai

Kaip ir planuojant bet kurią kitą fotosesiją, taip ir prieš asmeninę fotosesiją, pirmiausią noriu susipažinti ir pabendrauti.

Pokalbio metu aptarsime asmeninės fotosesijos idėjas, kas jums patinka, kokį stilių mėgstate, kokius drabužius ir aksesuarus reikėtų pasirinkti, suderinsime fotosesijos vietą ir kitas detales.

Mano svarbiausias patarimas – drąsiai išsakykite savo norus. Tiksliai žinodama lūkesčius galėsiu pasirūpinti, kad jūsų norai būtų vizualizuoti, o pasiektas rezultatas – toks, kokio tikėjotės.

Asmeninės fotosesijos kaina ir detalės

Asmeninės fotosesijos kaina:

  • 1 val. asmeninės fotosesijos kaina: 80 € (nuotraukų skaičius: iki 25)

Fotografavimo vieta: mano studija Šiauliuose arba kita pasirinkta vieta (jūsų namuose ar gamtoje) bet kuriame Lietuvos mieste.

Jei norite ilgesnės ar trumpesnės asmeninės fotosesijos, kainą suderinsime individualiai.

Itin atsakingai žiūriu į nuotraukų atrinkimą bei retušavimą

Po fotosesijos atrinksiu ir pilnai sutvarkysiu gražiausias asmeninės fotosesijos nuotraukas. Aukštos kokybės, spausdinimui tinkamas asmeninės fotosesijos nuotraukas pateikiu įrašytas į USB atminties raktą (arba galiu persiųsti internetu, jei neturite galimybės atsiimti).

Asmeninės fotosesijos nuotraukas parengsiu per 4 savaites.

Neatiduodu nekokybiškų, nesutvarkytų nuotraukų. Jūs gausite tik pilnai parengtas nuotraukas.

 

Asmeninės fotosesijos studijoje / gamtoje / mieste

APIE MANE

asmenines fotosesijos

Labas! Esu fotografė Sigita ir mielai įamžinsiu jūsų asmeninę fotosesiją.

Esu baigusi audiovizualinio meno studijas. Aktyviai fotografuoju jau 8 metus.

Siekiu, kad mano sukauptos žinios, įgūdžiai ir kūrybiškumas padėtų tinkamai įamžinti jūsų ypatingas progas, o galutinis rezultatas viršytų lūkesčius.

Ieškantiems netradicinių sprendimų, esu pasirengusi įgyvendinti ką nors nepaprasto. Man patinka iššūkiai, tad jei esate drąsūs eksperimentuoti, mielai padėsiu.

Jei jums reikalinga išskirtinė asmeninė fotosesija – susisiekite su manimi:

Telefonu: +370 675 89392

El. paštu: sigita.sakalaite@gmail.com

Asmenines fotosesijas rengiu visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose).

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes