fbpx
Site Overlay

Verslo portretai

Teigiamas pirmasis įspūdis yra labai svarbus. Darbuotojų portretai įmonės tinklapyje, jūsų asmeninis verslo portretas CV, LinkedIn, socialinėje erdvėje ar žiniasklaidos pranešime turi būti kokybiški, pabrėžti profesionalumą, o galiausiai parodyti, kad jums svarbu kaip jūs atrodote ir kaip jus mato kiti.

Būtent tam ir yra skirti verslo portretai – profesionalaus įvaizdžio formavimui.

Verslo portretus rengiu studijoje arba jūsų darbo aplinkoje

Jei esate iš Šiaulių ar turite galimybę atvykti, mielai kviečiu apsilankyti mano fotostudijoje.

Didesniems projektams, kada reikia parengti įmonės darbuotojų verslo portretus, kilnojamą studiją galiu įrengti jūsų įmonės patalpose arba fotografuoti įprastoje darbo aplinkoje.

Taip pat rengiu reportažinio stiliaus verslo portretus, skirtus parodyti įmonės gyvenimą, kasdienę veiklą. Tokio tipo nuotraukos įprastai naudojamos įmonės tinklapyje, taip pat socialiniuose tinkluose bei pranešimuose spaudai.

Jei ieškote netradicinių sprendimų, mielai padėsiu juos įgyvendinti.

Dirbu visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir kiti miestai), tad galiu atvykti į bet kurį miestą, kuriame reikalinga įmonės darbuotojų fotosesija ar asmeninis verslo portretas.

Pasiruošimas verslo portreto fotosesijai

Kaip ir prieš bet kurią kitą fotosesiją, taip ir fotografuodama verslo portretus pirmiausia aptariu kokio stiliaus nuotraukos yra reikalingos, kur jos bus naudojamos (internetinėje svetainėje, CV, LinkedIn ar socialinėje erdvėje). Tiksliai žinodama jūsų lūkesčius galėsiu tinkamai pasiruošti fotosesijai bei užtikrinti, kad galutinis rezultatus būtų kokybiškas.

Verslo portretų fotografavimo kaina

Asmeninis verslo portretas. Kaina: 80 € (fotografavimo trukmė iki 1 val. Nuotraukų skaičius: iki 25)

Darbuotojų verslo portretai. Fotografuojant daugiau nei vieną darbuotoją, fotosesijos kaina derinama individualiai, priklausomai nuo fotosesijos stiliaus, darbuotojų skaičiaus ir reikiamo kiekio nuotraukų.

 

Dėl verslo portreto fotosesijos susisiekite:

Telefonu: +370 675 89392

El. paštu: sigita.sakalaite@gmail.com

Mielai atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Gražios dienos!

 

VERSLO PORTRETAI

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes