fbpx
Site Overlay

Patarimai planuojant krikštynų fotosesiją

Ką svarbu žinoti planuojant krikštynų fotosesiją

Krikštynų fotosesija – kas svarbu ir kaip jai tinkamai pasiruošti

Krikštynos – nuostabi ir svarbi šventė mažylio gyvenime. Puikiai žinau, kad visi tėveliai tikisi puikių krikštynų fotosesijos nuotraukų. Tačiau, kad rezultatas būtų toks, kokio tikėjotės, labai svarbu tam tinkamai pasiruošti.

Šiame įraše pasidalinsiu savo įžvalgomis, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

Krikštynų ceremonijos ir fotosesijos laikas bei eiga

Krikštynų ceremoniją bažnyčioje ir fotosesijos laiką planuokite pagal savo mažylio gyvenimo ritmą. Todėl renkantis tinkamiausią laiką atsižvelkite į tai, kada jūsų mažylis keliasi ryte, miega pietų miegelio, kada yra žvaliausias ir aktyviausias.

Mažo žmogučio gyvenimo ritmas visiškai skiriasi nuo suaugusiojo. Jei mes galime pakentėti, susikaupti, tai mažylis iš karto parodys, kad yra pavargęs ir nieko nebenori daryti. Natūraliai tai sukelia įtampą ir tėveliams, o visa tai matosi nuotraukose.

Planuojant šventės dienotvarkę, rekomenduoju krikštynų fotosesiją daryti prieš ceremoniją bažnyčioje

Gal pasirodys neįprasta, bet šią praktiką rekomenduoju visiems savo klientams. Krikštynų fotosesijoje prieš ceremoniją turėtų dalyvauti tik jūsų mažylis, jūs ir krikšto tėveliai.

Darant fotosesiją prieš ceremoniją bažnyčioje, mažylis dar nebus pavarges, jūs taip pat turėsite daugiau jėgų.

Dar vienas svarbus aspektas – fotosesijoje dalyvaujant nedideliam žmonių skaičiui, mažylis mažiau yra blaškomas, ne taip greitai pavargsta. Fotosesijos dalį su šventės švečiais (seneliais, draugais) planuokite po bažnytinės ceremonijos.

Fotosesijos laiką reikėtų planuoti taip, kad po jos dar liktų šiek tiek laiko mažyliui pailsėti prieš bažnytinę ceremoniją.

Krikštynų fotosesijos vietos pasirinkimas

Šventės dieną greičiausiai turėsite gana limituotą laiką. Todėl rekomenduoju vietą krikštynų fotosesijai rinktis tą, kuri yra netoli nuo bažnyčios. Nesistenkite aprėpti kuo daugiau. Važinėjant iš vienos vietos į kitą jūs tik sugaišite laiko ir pavargsite.

Svarbiausia, nusimatyti pagrindinę vietą krikštynų fotosesijai ir alternatyvą, jei dėl tam tikrų priežasčių šventės dieną negalėsite ten fotografuotis (pavyzdžiui, lis lietus).

Jei turite keletą patinkančių vietų, pasitarkite su fotografu. Jis įvertins ir padės išsirinkti, kur geriausia fotografuotis.

Rekvizitų naudojimas

Visada vadovaujuosi labai paprasta taisykle – per krikštynas visas dėmesys turi būti skiriamas mažyliui. Todėl krikštynų fotosesijos metu reikėtų nepersistengti su įvairių rekvizitų naudojimu.

Krikštynos – tai šeimos šventė. Šioje fotosesijoje krikštynų fotografo tikslas – užfiksuoti jūsų ir mažylio emocijas, o rekvizitai turi būti naudojami tik kaip nedidelis akcentas, bet ne pagrindinis fotosesijos motyvas. Beto, įvairūs skirtingi daiktai labai blaško mažylius.

Jei norite, kad mažylis fotosesijos metu kuo daugiau bendrautų su jumis, žiūrėtų į objektyvą, šypsotųsi kamerai, nevertėtų apsikrauti papildomais daiktais. Keletas mielų akcentų tikrai pagyvins fotosesiją, bet persistengsi nereikėtų.

Drąsiai papasakokite, ko jūs tikitės

Krikštynų fotografas tinkamai išpildys jūsų norus tik tada, jei bendraudami papasakosite, ko tikitės iš būsimos krikštynų fotosesijos. Tiksliai žinant lūkesčius yra žymiai paprasčiau juos vizualizuoti ir pasiekti puikų rezultatą.

Linkiu gražios krikštynų šventės!

Plačiau apie krikštynų fotografavimą, fotosesijos kainas ir mano nuotraukų pavyzdžius rasite skiltyje Krikštynų fotosesija.

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes