fbpx
Site Overlay

Laukimo fotosesijos planavimas

Patarimai planuojančioms laukimo fotosesiją. Drabužiai nėščiosios fotosesijai, vietos pasirinkimas ir kita aktuali informacija.

Kas svarbu planuojant nėščiosios fotosesiją – patarimai ir svarbiausi aspektai

Tinkamiausias laikas laukimo fotosesijai

Trečio trimestro pradžia (maždaug apie 26 nėštumo savaitę) yra pats tinkamiausias laikas nėštukės fotosesijai. Šiuo laikotarpiu pilvukas jau pakankamai gerai matosi, bet judėti dar neturėtų būti sunku. Žinoma, kiekvienai siūlau į situaciją žiūrėti individualiai. Svarbiausia, kad gerai jaustumėtės.

Laukimo fotosesijos vieta

Fotostudija, gamta ar namai – viskas priklauso tik nuo jūsų. Rinkitės tą vietą, kuri labiausiai patinka. Jei norite turėti įvairesnių nuotraukų, galima dalį laiko praleisti fotostudijoje, o dalį gamtoje.

Nėštukės rūbai, aksesuarai, makiažas fotosesijai

Svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai ir laisvai. Drabužiai neturi varžyti jūsų judesių. Jei fotografuositės gamtoje, avalynė turi būti patogi, kadangi reikės šiek tiek ilgiau pavaikštinėti.

Bendrą aprangos stilių reikėtų derinti prie pasirinktos fotosesijos vietos. Neturi būti ryškaus kontrasto tarp jūsų pasirinktos aprangos ir vietos, kurioje fotografuojatės.

Tos pačios taisyklės tinka ir makiažo pasirinkimui. Įprastai rekomenduoju rinktis švelnų, neryškų, dieninio tipo makiažą.

Idealiausia, kad dėl aprangos pasirinkimo (spalvų, stiliaus) pasitartumėte su fotografu. Derinant visas laukimo fotosesijos detales, aš visada patariu, kokia apranga nėščiosios fotosesijai geriausiai tiktų.

Rekvizitai laukimo fotosesijai

Laukimo fotosesija skirta įamžinti jus ir šį ypatingą laikotarpį. Keletas mielų akcentų tikrai pagyvins fotosesiją, bet persistengsi nereikėtų. Nuotraukose visas dėmesys turi būti į jus.

Poilsis ir geras nusiteikimas

Manau, kad tai pats svarbiausas dalykas. Pasistenkite prieš fotosesiją kuo geriau pailsėti. Puiki savijauta ir gera nuotaika leis lengviau atsipalaiduoti prieš objektyvą, išlikti pozityviai ir gerai nusiteikusiai.

Jei fotosesijos dieną prastai jausitės, susitarkite dėl kitos fotosesijos datos. Būdama pavargusi nenusiteiksi tinkamai fotosesijai, o visa tai puikiai matysis ir nuotraukose.

Pagalbininkas

Jei fotografuositės gamtoje, labai rekomenduoju pasikviesti artimą žmogų, kuris padėtų fotosesijos metu. Jūsų mylimasis ar draugė tam puikiai tiks – padės panešti daiktus, pagelbės jei reikės persirengti, leis lengviau atsipalaiduoti.

Linkiu puikios laukimo fotosesijos!

Plačiau apie laukimo fotografavimą, fotosesijos kainas ir mano nuotraukų pavyzdžius rasite skiltyje Nėštukės fotosesija.

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes