fbpx
Site Overlay

Kaip tinkamai pasirinkti drabužius fotosesijai

Patarimai renkantis drabužius ir aksesuarus asmeninei, poros ar šeimos fotosesijai

Šiame įraše noriu papasakoti apie tai, ko vertėtų vengti bei kokie drabužiai ir aksesuarai geriausiai tiks asmeninei, poros ar šeimos fotosesijai. Tiesa, tinkamo stiliaus pasirinkimas labai priklauso ir nuo fotosesijos pobūdžio, tačiau esminius dalykus galima pritaikyti visoms šioms fotosesijoms.

Stenkitės suderinti visas stiliaus detales („mažiau yra daugiau“ puikiausiai atspindi drabužių ir aksesuarų pasirinkimą)

Svarbiausia – fotosesijai rinkitės tik tuos drabužius, su kuriais gerai jaučiatės. Jei vilkėsite nepatogius rūbus, avėsite nepatogią avalynę bus labai sunku nevaržomai judėti, jausitės nepatogiai, o visa tai atsispindės ir nuotraukose.

Žinoma, aprangą būtina priderinti ir prie aplinkos, kurioje vyks fotosesija, tačiau persistengti tikrai nereikia.

Jei ruošiatės poros ar vaikų fotosesijai – būtinai suderinkite spalvas ir drabužių stilių tarpusavyje.

Nors daugelis galvoja, kad klasikinės spalvos (juoda, balta ir jų deriniai) suteikia nuotraukoms elegancijos ir puikiai žiūrisi, tačiau norėčiau pasidalinti viena gudrybe: rekomenduoju juodą spalvą derinti ne su balta, o su kremine spalva – taip sumažinsite spalvų kontrastą ir nuotraukose atrodysite žymiai geriau.

Svabiausia – dėmesys jums, ne rūbams

Venkite drabužių su dideliais logotipais ar užrašais, taip pat itin margų spalvų. Visus aksesuarus derinkite prie pasirinktos aprangos ir nepamirškite saiko. Naudokite tuos papuošalus, su kuriais gerai jaučiatės, kurie pabrėžia jus, kaip asmenybę. Nemaišykite skirtingo metalo ar stiliaus papuošalų, išlaikykite ventisumą.

Šukuosena ir makiažas taip pat turi būti suderinti su pasirinktu aprangos stiliumi. Jei prieš fotosesiją naudositės stilisto paslaugomis, papasakokite, kokiai fotosesijai ruošiatės.

Nesirinkite drabužių, nedarykite šukuosenos ir makiažo, kuris jums yra neįprastas. Gali būti, kad jausitės sukaustyti ir nepasitikintys savimi, galvosite apie savo stilių, bet ne fotosesiją.

Ką neišvengiamai turėti su savimi fotosesijos metu

  • Turėkite daugiau nei vieną komplektą rūbų ir avalynės (galite netyčia išsitepti ar tiesiog norėsite pakeisti įvaizdį fotosesijos metu)
  • Plaukų šepetį / šukas ir plaukų priemones (jei naudojate)
    Birią pudrą ir drėgnas servetėles (jos puikiai paslepia prakaito dėmes, maskuoja nubėgusį makiažą)
  • Nepamiškite lūpų blizgesio – jis sudrėkins lūpas, lūpos neatrodys išsausėjusios. Rekomenduoju nenaudoti vazelino, nes jis palieka ant lūpų baltus likučius. Beje, venkite labai blizgių lūpų blizgiklių ar lūpdažių. Dažnai jie atrodo nenatūraliai nuotraukose.

Linkiu smagios ir įsimintinos fotosesijos!

© 2024 Fotografijos paslaugos. Visos teisės saugomos. | Catch Sketch by Catch Themes